Telefon
WhatsApp
İnstagram

Zeynep Moda Gelinlik & Stüdyo ve Kuaför Plaza1996 yılından bu yana Fuzuli Cad. No: 56/B Malatya adresinde 1500 m2 lik 3 katlı dev showroomuyla hizmet veren Zeynep Moda , Bugün gelişmelerin takipçisi modern bir ekiple nişanlık, gelinlik ve Fotoğraf Portfolyo hizmetiyle Siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

  • Fuzuli Caddesi. No:56 Merkez / Malatya
  • info@zeynepspoza.com
  • 0 (422) 322 23 53
  • 0 (422) 322 23 53
Hakkımızda

Hakkımızda

Zeynep Spoza

Gelinlik & Stüdyo ve Kuaför Plaza
1996 yılından bu yana Fuzuli Cad. No: 56/B Malatya adresinde 1500 m2 lik 3 katlı dev showroomuyla hizmet veren Zeynep Spoza , Bugün gelişmelerin takipçisi modern bir ekiple nişanlık, gelinlik ve Fotoğraf Portfolyo hizmetiyle Siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Zeynep Spoza kurulduğu 1996 yılından beri gelinlik satışında uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Zeynep Spoza kurulduğu ilk günlerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek, kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir.

Her zaman yenilik felsefesiyle, modayı yenilikle yorumlayan Zeynep Spoza nişanlık, gelinlik  Kuaför ve Fotoğraf Portfolyo hizmeti sağlamaktadır. Gelinlik sadece bir kıyafet değil, soyut bir değeri olan önemli bir kostümdür. Her gelinlik ruhu olan bir tasarımın son şeklidir. Kendi tarzımızı özgün sade ve soft olarak tanımlıyoruz. Farklı gelinlikler arayan herkes Zeynep Spoza ya gelerek koleksiyonlarını görebilirler.

Hazır koleksiyon gelinlik modellerinin yanı sıra, farklı olmak ve düğün gününü bir peri kızı havasında geçirmek isteyen gelinlerimizin özel beğenisine göre tasarlanmış, özel tasarım gelinlik modellerinin de çizim ve ölçü üzerine provalı özel dikim gerçekleştirmektedir.

  TASARIM yelpazemizin belirleyici unsuru  özel KALIP teknikleriyle hazırlanan gelinliklerimiz, her tipte ve vücut yapısındaki gelinlere en düzgün uyumu sağlamakla birlikte, tüm gelinlik modellerimizde kullandığımız yüksek kalite KUMAŞ ve DANTELLERİMİZ bu özelliğimizi taçlandırmaktadır. Her Zeynep Spoza gelininin hayallerini süsleyen gelinliklerimizde, el işlemesi taşlarının verdiği ışıltı da bu büyüyü ayrıca renklendirmektedir.

Sizi de Zeynep Spoza GELİNLERİ AİLESİNE katılmaya bekliyoruz.

Sevgilerimizle..

Zeynep Soza - Ali ÇETİNKAYA